Passend advies nodig?

Heeft u vragen over onze producten en/of diensten? Wij denken graag mee over uw klimaattechnisch vraagstuk. Neem vrijblijvend contact met ons op via onderstaand contactformulier of bel +31 (0)416 317 830.

Bedrijfsinformatie

KVK nr. 18112613
BTW nr. NL001185342B01
Tel. +31 (0)416 317 830
Fax 0416 342 755
E-mail inatherm@sigairhandling.nl

Bezoekadres
Tielenstraat 17
5145 RC Waalwijk
Regio Noord-West
Johan Kemp
Verkoopleider Noord-West Nederland
j.kemp@sigairhandling.nl
Regio Zuid
Bas van Heesch
Verkoopleider Zuid-Nederland
b.van.heesch@sigairhandling.nl
Regio Oost
Niels Vugts
Verkoopleider Oost-Nederland
n.vugts@sigairhandling.nl
Rookgasventilatoren
Martijn Evertse
Productmanager
m.evertse@sigairhandling.nl
Woonhuisventilatie
Peter Beunk
Productmanager
p.beunk@sigairhandling.nl
Neem contact met me op!

Bezoek Inatherm

Tielenstraat 17 - 5145 RC Waalwijk