Installatie Vakbeurs Hardenberg 2010Op 7, 8 en 9 september 2010 vindt de jaarlijkse Installatie Vakbeurs te Hardenberg plaats. Ook dit jaar zal Inatherm vertegenwoordigd zijn. De nieuwste ontwikkelingen en noviteiten op het gebied van ventilatie en luchtbehandeling zullen getoond worden.
Tijdens deze beurs zullen we u ondermeer informatie verschaffen over de mogelijkheden binnen “Schoolventilatie”. Onze pasklare oplossingen voor een lager energieverbruik en een beter binnenklimaat zullen u ongetwijfeld aanspreken.
Daarnaast zijn wij voortdurend bezig om ons leveringsprogramma op het gewenste hoge niveau te houden en aan ons intern kwaliteitsprogramma ExCIEL te blijven voldoen. Dit heeft wederom geleid tot een aantal noviteiten. Zoals u van ons gewend bent met speciale aandacht voor de luchtdichtheid (klasse C volgens NEN-EN 1751).

Een concreet voorbeeld hiervan is het gloednieuwe MBB roosterplenum (zie afbeelding). Dit roosterplenum is voorzien van een speciale gepatenteerde regelconus die, onafhankelijk van de voordruk, de gewenste luchthoeveelheid kan instellen zonder dat er extra geluid ontstaat bij de regelklep. Hierdoor kunnen regelkleppen in het kanaal simpelweg weggelaten worden. Dit bespaart vanzelfsprekend een hoop geld, zowel in aanschaf als montage!
Daarnaast zal de nieuwe Plexus koelconvector op de vakbeurs getoond worden. Deze combinatie van een ventilatie-, verwarmings- en koelinstallatie in één systeem, wordt gekenmerkt door een lage aanschafwaarde, een laag energieverbruik en zeer weinig onderhoud. Tevens beschikt de Plexus over een uniek 360° uitblaaspatroon en is het systeem uiterst flexibel, omdat een unit elke ruimte van ventilatie, verwarming en koeling kan voorzien. Hierdoor kan het traditionele aan de muur bevestigde radiatorsysteem worden gezien als verleden tijd.
Verder verheugen we ons op het tonen van de emcotherm convectoren. Deze convectoren bieden, naast vrijheid in de architectonische vormgeving en een verhoogd comfort, ook een lager energieverbruik.
Reden genoeg om af te reizen naar Hardenberg. We hopen u van harte te mogen begroeten op onze stand!
Wanneer kunt u ons vinden?
Dinsdag 7 september 2010
Woensdag 8 september 2010
Donderdag 9 september 2010
Openingstijden beurs: 14:00 – 22:00 uur

