Inatherm is gespecialiseerd in de selectie en levering van componenten ten behoeve van een gezond en aangenaam binnenklimaat in gebouwen

Product downloads

Geluiddempende bochten

De geluiddempende bochten wordt toegepast in luchtsystemen waar het toepassen van rechte dempers wegens ruimtegebrek niet mogelijk is. De BDER-36 en BDER-66 zijn vervaardigd van twee in elkaar geplaatste, gesegmenteerde bochten, waarvan de binnenste bocht is voorzien van perforatie. De gesegmenteerde bochtstukken zijn vervaardigd van verzinkt plaatstaal. In de ruimte tussen de twee bochten bevindt zich geluiddempend materiaal. Een vezeldoek voorkomt dat het geluiddempende materiaal in de luchtstroming terecht komt. De ronde kanaalaansluitingen zijn aan beide zijden standaard voorzien van rubberen aansluitingen voor een gegarandeerde afdichting van de kanaalverbinding. Vanaf aansluitdiameter 400mm worden 2 losse kanaal aansluitstukken meegeleverd.

 

Brandweerstandsklassen

De geluiddempende bochten van Inatherm voldoen aan brandweerstandsklassen E60, EI30 en/of EI60 (volgens Type Approval Certificates 2525/80) en zijn daarmee uniek in Nederland.

 

Alle geluiddempers van Inatherm voldoen aan Luchtdichtheidsklasse C
(volgens EN 1751)
Luchtdichtheidsklasse C





  Type   Omschrijving   Koulissen   Geluidsabsorberend
  materiaal
  Dikte isolatie
  BDER-36   Geluiddempende bocht   Nee   Steenwol   50 mm
  BDER-66   Geluiddempende bocht   Nee   Steenwol   100 mm

 





Download de nieuwe documentatie





Terug naar de vorige pagina